SKV Ústí nad Labem - VK Karbo Benátky nad Jizerou 0:3 (-20,-26,-23)

Výsledek: 0:3 (-20, -26, -23)
Rozhodčí: Kari Záhorcová, Petr Němeček, Tůmová Markéta, Onderčín Jaroslav
Počet diváků: 416
Sestavy (od zóny I):

Domácí: Vodvárka Jan, Pekárek Roman, Kraus Jakub, Mach Martin, Hykš Daniel, Bartůněk Vit, Kotek Michal

Střídali: Kořínek Jiří, Hrzán Lukáš,  Kauer Jakub

Hosté: Nesvačil Filip, Dittrich Aleš, Nesvačil Marek, Ticháček Martin, Starý Pavel, Škach Jaroslav

Střídali: Němeček Vladimír

Průběh utkání:

Vstup do utkání domácím nevyšel. Kupili chyby na servisu i v útoku a hosté šli průběžně do tří až pěti bodového vedení, které si udrželi až do konce setu. Druhý a třetí set měly hodně podobný průběh. Družstva se přetahovala o bodové vedení a nikdo nedokázal získat před koncovkou rozhodující náskok. V koncovkách obou setů se opět projevila nezkušenost, nevyzrálost a opatrnost domácích hráčů a o výsledcích koncovek už nebylo pochyb. To vedlo k jednoznačnému výsledku 3:0 pro hosty, ač bylo utkání pro fanoušky velice vyrovnané a dramatické.

Jiří Kořínek (kapitán, SK Volejbal Ústí n. Labem):  Klasický výbuch v  koncovkách zajistil Benátkám výhru 3:0

René Dvořák (trenér, SK Volejbal Ústí n. Labem):  Odehráli jsme celkem slušný zápas. Bohužel v koncovkách setů nejsme dost odvážní a uvolnění, abychom je dotáhli ke zdárnému konci. V novém roce se to snad otočí pro nás.

Škach Jaroslav (kapitán, VK Karbo Benátky n. Jizerou):  Tři body pod stromeček, veselé Vánoce všem fanouškům volejbalu.

Licek Jindřich (trenér, VK Karbo Benátky n. Jizerou): Napínavý duel a naše těsné vítězství. Koncovky domácí darovali, což to rozhodlo.